Istniejemy na rynku od ponad 30 lat

Monitoring CCTV

sterowanie systemami CCTV za pomocą urządzeń mobilnych

Monitoring wizyjny IP

monitoring IP wysokiej rozdzielczości z możliwością podglądu
zdalnego na urządzeniach mobilnych

W dzisiejszych czasach, ze względu na szybki rozwój technologii i coraz większe oczekiwania użytkowników, analogowe urządzenia CCTV przechodzą do przeszłości. Ich miejsce zastępują urządzenia cyfrowe, które pracują w sieciach IP, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii zwiększają skuteczność działania telewizji przemysłowej.

Budując systemu CCTV w technologii IP należy odpowiednio zaprojektować sieć IP i dobrać poszczególne urządzenia, w taki sposób, aby zapewniała prawidłową ich pracę. Sieć IP dla instalacji monitoringu wizyjnego powinna nie tylko zapewniać prawidłową pracę systemu dla zadanej liczby kamer, ale także zapewniać poprawność działania instalacji nawet gdy zostanie ona rozbudowana o dodatkowych kilka/kilkanaście kamer megapikselowych. Z tego też względu budują sieć IP dla monitoringu wizyjnego warto pomyśleć o zastosowaniu przełączników sieciowych posiadających nadmiarową ilość gniazd Ethernet 10/100/1000, do których w łatwy sposób możemy podłączyć kolejne kamery bez konieczności rozbudowy istniejącej infrastruktury sieciowej.

Monitoring HD-TVI

zamień swój stary analogowy system na urządzenia HD
bez wymiany istniejącej infrastruktury kablowej

HD-TVI oznacza interfejs wideo transportowego w wysokiej rozdzielczości i jest formatem, który umożliwia transmisję i nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości na odległości do 500 metrów (w zależności od kabla). Format przyjmuje tę samą wtyczkę i możesz używać tego samego kabla koncentrycznego lub CAT5. Infrastruktura umożliwiająca łatwą aktualizację systemu. Jest także wyjątkowo opłacalny i oferuje dużą oszczędność kosztów w porównaniu z innymi równoważnymi systemami IP.

– Transmisja i nagrywanie wideo 1080P
– Instalacja Plug & Play
– Wykorzystuje konwencjonalną infrastrukturę koncentrycznąi kablową CAT 5e

Uaktualnienie systemu standardowej rozdzielczości do HD-TVI można wykonać przy minimalnym koszcie i kłopotach, ponieważ HD-TVI używa tej samej infrastruktury kablowej oraz techniki instalacji plug and play jako analog SD.

Wszystkie rejestratory Hikvision TVI obsługują standardową rozdzielczość kamer analogowych i kamery HD-TVI dzięki czemu możesz stopniowo aktualizować system, pozwalając na pozostawienie części SD. Kamery analogowe działają, podczas gdy inne są uaktualniane do HD-TVI.

HD-TVI jest w stanie przesyłać i rejestrować obrazy w rozdzielczości HD 1080P (1920 x 1080), co daje wydajność porównywalna z systemem IP i nawet czterokrotnie wyższa niż w tradycyjnym systemie analogowym o standardowej rozdzielczości.

kamery CCTV
Antronik Radomsko Logo

tel: 44 683 47 62

email: biuro@antronik.pl

Piastowska 19

97-500 Radomsko, Polska

NIP: 7720005940

REGON: 590004104

kontakt


 

dołącz do nas na facebook'u