Nasz sklep otwarty jest w Poniedziałek – Piątek (9 do 17) – Sobota (9 do 12)

Kontakt pod numerami:

+44 683 47 62 lub 669 085 479

Systemy zabezpieczeń, Domofony, Instalacje przeciwpożarowe,
Kontrola dostępu, Systemy nagłośnienia

Systemy zabezpieczeń

system sygnalizacji włamania i napadu

System Sygnalizacji Włamania i Napadu jest stosowanym zabezpieczeniem przed kradzieżą. Ma na celu wykrycie osób które wtargnęły bez uprawnienia na teren obiektu i powiadomienie właściciela lub odpowiednich służb. System taki możemy rozbudować o czujniki wykrywania dymu, sterowanie automatyką domową taką jak rolety, oświetlenie, bramy wjazdowe z pozycji telefonu.
systemy zabezpieczeń PPOŻ.

między innymi:

Domofony

domofony jedno oraz wielorodzinne

W skład zestawu wchodzi kaseta zewnętrzna montowana przy wejściu na posesje lub budynku oraz unifon umieszczony wewnątrz budynku. System ten pozwala na identyfikacje osoby i zdalne otwarcia drzwi.

 

Mogą być montowane również videodomofony pozwalające na podejrzenie obrazu z kamery umieszczonej przy wejściu.

PPOŻ.

Instalacje przeciw pożarowe

Systemy sygnalizacji pożaru. Zbiór kompatybilnych elementów, które tworząc wspólnie instalację o określonej konfiguracji, są w stanie wykrywać pożar, inicjować alarm, automatycznie powiadamiać jednostkę straży pożarnej lub też wykonywać inne działania zmierzające do zmniejszenia skutków pożaru.

 

Zadaniem SSP jest bezbłędne i szybkie wykrycie powstającego pożaru, zanim się on rozwinie i rozprzestrzeni. Szybkie wykrycie źródła pożaru daje więcej czasu na przeprowadzenie ewakuacji budynku i na skuteczną ochronę osób i mienia.

kompleksowe systemy przeciwpożarowe

w skład podstawowej instalacji systemu PPOŻ. wchodzą:

Kontrola dostępu

Zabezpieczenia danych stref od nie autoryzowanego wejścia

kontrola dostępu

Kontrola dostępu umożliwia dostęp nadzorowany do wybranych pomieszczeń, rejestracje wejść/wyjść, kontrole czasu pracy. Wykorzystywana jest w biurowcach, magazynach, serwerowniach. Zabezpiecza dane strefy do nie autoryzowanego wejścia. Dostęp do pomieszczeń może odbywać się za pośrednictwem kodu numerycznego, karty zbliżeniowej jak również biometrycznie.

Nagłośnienie

nagłośnienie w biurach, urzędach, sklepach, hotelach czy przychodniach

nagłośnienie

Wszędzie tam gdzie potrzebujemy nagłośnić więcej niż jedno pomieszczenie lub do nagłośnienia wykorzystać dużą ilość głośników ze względu na dużą przestrzeń najlepsze do tego będzie nagłośnienie radiowęzłowe w technice 100V.

 

Nagłośnienie ma zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, urzędach, sklepach wielkopowierzchniowych, hotelach i przychodniach. Takie system doskonale sprawdzają się na zewnątrz przy rozległych powierzchniach: dworce, parkingi, boiska piłkarskie.

nasze przykładowe realizacje​

Antronik Logo