Nasz sklep otwarty jest w Poniedziałek – Piątek (9 do 16) – Sobota (9 do 12)

Kontakt pod numerami:

+44 683 47 62 lub 669 085 479

Monitoring IP z możliwościa podglądu zdalnego
Monitoring HD-TV, rozbudowa istniejącej infrastruktury, instalacje światłowodowe, kamery specjalistyczne do obserwacji lasów

Monitoring wizyjny IP

monitoring IP wysokiej rozdzielczości z możliwością podglądu zdalnego WI-FI

W dzisiejszych czasach, ze względu na szybki rozwój technologii i coraz większe oczekiwania użytkowników, analogowe urządzenia CCTV przechodzą do przeszłości. Ich miejsce zastępują urządzenia cyfrowe, które pracują w sieciach IP, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii zwiększają skuteczność działania telewizji przemysłowej.

Budując systemu CCTV w technologii IP należy odpowiednio zaprojektować sieć IP i dobrać poszczególne urządzenia, w taki sposób, aby zapewniała prawidłową ich pracę. Sieć IP dla instalacji monitoringu wizyjnego powinna nie tylko zapewniać prawidłową pracę systemu dla zadanej liczby kamer, ale także zapewniać poprawność działania instalacji nawet gdy zostanie ona rozbudowana o dodatkowych kilka/kilkanaście kamer megapikselowych. Z tego też względu budują sieć IP dla monitoringu wizyjnego warto pomyśleć o zastosowaniu przełączników sieciowych posiadających nadmiarową ilość gniazd Ethernet 10/100/1000, do których w łatwy sposób możemy podłączyć kolejne kamery bez konieczności rozbudowy istniejącej infrastruktury sieciowej.

Monitoring CCTV

Monitoring HD-TVI

zamień swój stary analogowy system na urządzenia HD bez wymiany istniejącej infrastruktury

HD-TVI oznacza interfejs wideo transportowego w wysokiej rozdzielczości i jest formatem, który umożliwia transmisję i nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości na odległości do 500 metrów (w zależności od kabla). Format przyjmuje tę samą wtyczkę i możesz używać tego samego kabla koncentrycznego lub CAT5. Infrastruktura umożliwiająca łatwą aktualizację systemu. Jest także wyjątkowo opłacalny i oferuje dużą oszczędność kosztów w porównaniu z innymi równoważnymi systemami IP.

Czy modernizacja aktualnej infrastruktury HD-TVI jest trudna

Uaktualnienie systemu standardowej rozdzielczości do HD-TVI można wykonać przy minimalnym koszcie i kłopotach, ponieważ HD-TVI używa tej samej infrastruktury kablowej oraz techniki instalacji plug and play jako analog SD.

W jakiej rozdzielczości pracuje monitoring HD-TVI

HD-TVI jest w stanie przesyłać i rejestrować obrazy w rozdzielczości HD 1080P (1920 x 1080), co daje wydajność porównywalna z systemem IP i nawet czterokrotnie wyższa niż w tradycyjnym systemie analogowym o standardowej rozdzielczości.

Stopniowa aktualizacja systemu

Wszystkie rejestratory Hikvision TVI obsługują standardową rozdzielczość kamer analogowych i kamery HD-TVI dzięki czemu możesz stopniowo aktualizować system, pozwalając na pozostawienie części SD. Kamery analogowe działają, podczas gdy inne są uaktualniane do HD-TVI.

nasze przykładowe realizacje​

Antronik Logo